Град Добој приступио је изради Стратегије безбједности саобраћаја на територији града.
Позивамо све грађане да учествују у анкети и својим приједлозима, мишљењима и запажањима допринесу унапређењу безбједности свих учесника у саобраћају.
Ваше учешће је од великог значаја за креирање квалитетних мјера и активности које ће допринијети безбједнијем саобраћају на подручју града Добоја.
🔗 Линк за анкету:
