Одржана је 23. сједница Привредног савјета Града Добоја, на којој су чланови упознати са актуелним активностима и плановима усмјереним на унапређење привредног амбијента и стварање повољнијих услова за пословање на подручју града.
Током састанка разговарано је о могућностима за унапређење и проширење постојећих дјелатности, јачању сарадње између локалне заједнице и привредника, као и о потенцијалима за нова улагања и отварање радних мјеста.
Посебан акценат стављен је на значај континуираног дијалога са привредним сектором, с циљем препознавања потреба пословне заједнице и дефинисања конкретних мјера које могу допринијети даљем развоју локалне привреде.
Град Добој наставиће да, кроз сарадњу са привредницима и релевантним институцијама, ради на стварању стабилног, ефикасног и подстицајног пословног окружења, које ће омогућити даљи развој привреде, нова улагања и бољу перспективу за грађане Добоја.

