Водостај ријеке Босне: -135 cm
Обавјештења:

У Добоју отворен 19. ИТФ тениски турнир

Вијести 18.05.2026.

У Добоју је отворен 19. ИТФ тениски турнир, чији је генерални спонзор Град Добој, а златни спонзор Министарство породице, омладине и спорта Републике Српске.

Турнир је симболично отворио градоначелник Добоја Борис Јеринић, који је истакао да Градска управа традиционално подржава турнире које организује Тениски клуб „Добој“, као и развој спорта и младих талената у локалној заједници.

Главни мечеви почињу сутра, након завршетка квалификација, а на турниру ће наступити 32 такмичара. Наградни фонд износи 15.000 долара, док ће побједник освојити и 15 АТП бодова.

Добојски ИТФ турнир одржава се 19. пут и налази се на листи манифестација од посебног значаја за Републику Српску. Турнир траје до недјеље, 24. маја.