Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Градоначелник Јеринић организовао пријем за добитнице медаља Карате клуба „Вила“

Градоначелник Добоја Борис Јеринић угостио је данас чланове Карате клуба „Вила“ из Добоја, чије су двије такмичарке на карате првенству Свјетске карате конфедерације у Београду освојиле златну и бронзану медаљу. Златну медаљу освојила је каратискиња Мелиха Макаревић у категорији за старије пионирке, док је бронзу у категорији кадеткиња освојила Дијана Старчевић.

Градоначелник Добоја Борис Јеринић похвалио је успјехе добојских каратискиња, те им се захвалио на најбољој могућој промоцији свог града. Он им је пожелио још много оваквих награда, и много спортске среће у наредном периоду.

Карате првенство Свјетске карате конфедерације, на ком су добојске каратискиње освојиле медаље, одржано је у Београду од 15. до 17. новембра, и на њему су наступиле 22 карате асоцијације са 732 такмичара.