Водостај ријеке Босне: -151 cm
Обавјештења:
Пријем за младе рукометаше МРК „Слога“ Добој поводом освајања титуле вицешампиона БиХ

Пријем за младе рукометаше МРК „Слога“ Добој поводом освајања титуле вицешампиона БиХ

Вијести 25.06.2026.

У Градској управи Добој уприличен је пријем за младе рукометаше МРК „Слога“ Добој, генерацију 2013. годиште и млађе, који су освојили друго мјесто на завршници Првенства Босне и Херцеговине и понијели титулу вицешампиона државе.

Овим значајним резултатом млади рукометаши још једном су потврдили квалитет, предан рад и спортски потенцијал, након што су претходно освојили и титулу првака Републике Српске.

Посебан успјех остварио је Стефан Милутин, који је проглашен за најбољег стријелца завршног турнира, чиме је додатно потврђен квалитет ове генерације МРК „Слога“.

Представници Градске управе Добој честитали су младим рукометашима, стручном штабу и управи клуба на оствареним резултатима, истичући да су овакви успјеси понос града и доказ да Добој има талентоване младе спортисте који на најбољи начин представљају свој клуб и град.