Градоначелник Добоја Борис Јеринић упутио је честитку свим вјерницима православне вјероисповијести поводом највећег хришћанског празника Васкрса.
„Драги суграђани, желим вам најсрдачније честитати празник Васкрсења Христовог. У ово вријеме радости и наде, нека се ваша срца испуне миром, срећом и благословом.Ово је прилика да се окренемо једни другима са љубављу, разумјевањем и поштовањем.Желим да ваша породица буде пуна хармоније и љубави, а ваш дом испуњен топлином и благостањем.Нека вам Васкрс донесе обиље радости, нових прилика и испуњења жеља.
Христос васкрсе!”
