Данас је одржан састанак представника Града Добоја са делегацијом Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске и представницима „Водовода“ а.д. Добој.
Тема састанка био је пројекат изградње система за наводњавање и вишенамјенско снабдијевање водом мјесних заједница Стријежевица, Липац, Придјел и Рјечица.

Реализацијом овог пројекта створили би се услови за квалитетније водоснабдијевање становништва, као и за унапређење пољопривредне производње на овом подручју.
Град Добој наставиће да, у сарадњи са надлежним институцијама и предузећима, ради на реализацији пројеката који доприносе развоју инфраструктуре и бољим условима живота у мјесним заједницама.

