Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Odbori i komisije

KOMISIJA ZA IZBOR I IMENOVANjE

  1. Miloš Bukejlović
  2. Predrag Lazić
  3. Sanja Vulić
  4. Esmin Mahmutović
  5. Slađan Jović

KOMISIJA ZA STATUTARNA PITANjA, POSLOVNIK I PROPISE

  1. Predrag Lazić
  2. Radmila Mlinarević
  3. Enesa Jotić
  4. Miloš Bukejlović
  5. Zoran Blagojević

KOMISIJA ZA BUDžET, FINANSIJE I KAPITALNO PLANIRANjE

  1. Slađan Jović
  2. Danijel Gajić
  3. Milenko Nikolić
  4. Snježana Radić
  5. Gordana Pašalić

KOMISIJA ZA MJESNE ZAJEDNICE I SARADNjU SA OPŠTINAMA I GRADOVIMA

  1. Zoran Blagojević
  2. Alen Starčević
  3. Lidija Aladžić
  4. Zoran Gojković
  5. Zoran Lukić

KOMISIJA ZA NAGRADE I PRIZNANjA

  1. Predrag Lazić
  2. Rada Tanasić
  3. Izaim Hadžikadunić

KOMISIJA ZA VJERSKA PITANjA

  1. Željko Đuričić
  2. Mladen Filipović
  3. Miroslav Gavrić

KOMISIJA ZA INVALIDSKO- BORAČKU ZAŠTITU

  1. Pero Tubić
  2. Slobodan Dević
  3. Rada Tanasić
  4. Zoran Blagojević
  5. Ratko Močić

KOMISIJA ZA ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE, KULTURNOG I PRIRODNOG NASLIJEĐA I PROSTORNOG UREĐENjA

  1. Danijel Gajić
  2. Sretko Đurković
  3. Milan Ćorić
  4. Radmila Mlinarević
  5. Marina Turkić

KOMISIJA ZA PITANjE MLADIH

  1. Darko Vukojević
  2. Sanja Vulić
  3. Dijana Ploskić

KOMISIJA ZA POSLOVE IZ STAMBENO – KOMUNALNE OBLASTI

  1. Esmin Mahmutović
  2. Miroslav Gavrić
  3. Stojan Radić

ODBOR ZA DRUŠTVENI NADZOR I PREDSTAVKE

  1. Murvet Bajraktarević
  2. Dragić Ružojčić
  3. Dajana Davidović
  4. Ratko Močić
  5. Amir Hurtić

ETIČKI ODBOR ZA PRAĆENjE PROVOĐENjA KODEKSA PONAŠANjA ODBORNIKA U SKUPŠTINI GRADA

  1. Slobodan Vasiljević
  2. Bojan Starčević
  3. Dejan Narić
  4. Amir Hurtić
  5. Daliborka Lukić

SAVJET ZA SPORT

  1. Ratko Močić
  2. Slobodan Nešković
  3. Vojislav Rađa
  4. Vedran Gligorić
  5. Murvet Bajraktarević

KOMISIJA ZA ZAŠTITU LjUDSKIH PRAVA

  1. Sevlid Hurtić
  2. Rada Tanasić
  3. Slađan Jović
  4. Miloš Bukejlović
  5. Miroslav Gavrić

KOMISIJA ZA RAVNOPRAVNOST POLOVA

  1. Rada Tanasić
  2. Daliborka Lukić
  3. Dijana Ploskić
  4. Sretko Đurković
  5. Amir Hurtić

ODBOR ZA ZDRAVSTVO

  1. Sanja Vulić
  2. Dejan Narić
  3. Predrag Lazić
  4. Radoslav Nikolić
  5. Srđan Todorović

ODBOR ZA SARADNjU SA NEVLADINIM ORGANIZACIJAMA I DRUGIM UDRUŽENjIMA GRAĐANA

  1. Slađan Jović
  2. Murvet Bajraktarević
  3. Alen Starčević
  4. Siniša Simić
  5. Vojislav Rađa

SAVJET ZA KULTURU

  1. Dejan Narić
  2. Srećko Rekanović
  3. Drago Handanović
  4. Gordana Perić
  5. Vedran Gligorić

SAVJET ZA SOCIJALNU POLITIKU I SOCIJALNU ZAŠTITU

  1. Miloš Bukejlović
  2. Dejan Kovačević
  3. Mihajlo Arsenić
  4. Danijela Mikić
  5. Bojan Starčević

SAVJET ZA NACIONALNE MANjINE

  1. Dragić Ružojčić
  2. Slobodan Vasiljević
  3. Miloš Bukejlović
  4. Sevlid Hurtić
  5. Dragan Marković