Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Gradonačelnik Jerinić organizovao prijem za dobitnice medalja Karate kluba “Vila”

Gradonačelnik Doboja Boris Jerinić ugostio je danas članove Karate kluba “Vila” iz Doboja, čije su dvije takmičarke na karate prvenstvu Svjetske karate konfederacije u Beogradu osvojile zlatnu i bronzanu medalju. Zlatnu medalju osvojila je karatiskinja Meliha Makarević u kategoriji za starije pionirke, dok je bronzu u kategoriji kadetkinja osvojila Dijana Starčević.

Gradonačelnik Doboja Boris Jerinić pohvalio je uspjehe dobojskih karatiskinja, te im se zahvalio na najboljoj mogućoj promociji svog grada. On im je poželio još mnogo ovakvih nagrada, i mnogo sportske sreće u narednom periodu.

Karate prvenstvo Svjetske karate konfederacije, na kom su dobojske karatiskinje osvojile medalje, održano je u Beogradu od 15. do 17. novembra, i na njemu su nastupile 22 karate asocijacije sa 732 takmičara.